WinVet
 
 
 Stažení nové verze WinVet 2020.1 upgrade
Ceník služby - SMS brána
 
  • Do nastavení zařízení v organizační struktuře přidáno nastavení přihlašovacích údajů pro pojišťovnu Pet Expert. To je vhodné použít v tom případě kdy je s programem na jednom PC pracováno v rámci více firem a každá z těchto firem má vlastní přihlašovací údaje. Stávající nastavení přihlašovacích údajů je funkční a není třeba jej měnit v případě že je s programem pracováno v rámci jedné firmy.
  • Při spuštění programu je nyní kontrolována platnost certifikátu EET. Pokud se blíží konec jeho platnosti jste o této skutečnosti informováni.
  • Vylepšen modul 'LabServer'. Modul nyní kontroluje aktivitu portů a sám restartuje připojení přístrojů v případě jejich vypnutí a opětovném zapnutí.
  •  Provedeno několik drobných úprav a doplnění některých stávajících částí programu.

2019.10 (14.11.2019)

  • Provedeny úpravy laboratorních žádanek a zpracování výsledků určených převážně pro VFU.
  • Rozšířeny přístupové práva pro moduly 'Skladové příjemky' a 'Skladové výdejky', tak aby šlo nastavit omezení zobrazení pro konkrétní zařízení v případě nadefinovaných více zařízení v organizační struktuře.
  • Přidán modul 'LabServer' pro připojení laboratorních přístrojů, obsahuje všechny stávající přístroje z programu WinVet a některé nové, které nejsou v programu WinVet aplikovány. Následně bude každý nový přístroj připojován pouze přes modul 'LabServer'.

2019.9 (8.10.2019)

  • V modulu PetPasy doplněno odesílání telefonního čísla případně emailu při registraci petpasů nebo čipů v registru KVL.
  • V modulu Ordinace doplněn tisk registrační karty KVL (Komory veterinárních lékařů České republiky) pro čip registrovaný v registru KVL.
  • V modulu Skladové příjemky doplněn import dodacího listu typu PDK do verze 12.
 

Návod na nastavení a použití EET zde.
Návod na nastavení a použití funkcí PetExpert všeobecné zvířecí pojištění
zde.
Bližší informace o PetExpert všeobecné zvířecí pojištění zde.

 POZOR pokud se při spuštění programu nebo jakéhokoliv modulu zobrazí chybová zpráva 'System Error.  Code: 87. Parametr není správný.' nainstalujte opravný balíček Windows KB2533623

 

Informační systém pro veterinární lékaře

Obchodní zástupci, systémová podpora, licence

Z provozních důvodů bude ve dnech 28.7.2020 dostupná podpora programu WinVet pouze na tel. čísle 602 534 292 (Jan Šindelář).
Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

 

Technická podpora v pracovní dny 9-16 hodin - v jiný čas po předchozí domluvě.

Ing. Jaroslav Matoušek
tel.: 702 179 486, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Jan Šindelář

tel.: 602 534 292, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Žádosti o prodloužení licencí posílejte prosím emailem, ve kterém uveďte IČO, způsob platby a případné využití VIP bodů (Noviko, SG-Vet). Děkujeme.
Upozornění - použití Norbrook bodů není v současné době možné!