Novinky
  • Přidáno označování záznamu v účtování příznakem 'Provedeno'. Označení provedete stiskem pravého tlačítka myši nad požadovaným řádkem, kdy se zobrazí nabídka 'Provedeno'. Po jejím stisku se záznam označí zelenou barvou. Stejným způsobem lze řádek i odznačit. Tato funkce se může hodit především v případě zadávání účtu ze šablony obsahující velký počet záznamů. Označením jednotlivých řádků si označíte provedené řádky a tak nezapomenete některou z položek provést.
  • V kartě pacienta na záložce denní záznam je přidáno tlačítko pro odeslání aktualizovaného textu do pojišťovny PetExpert. Toto tlačítko je viditelné pouze v případě že jste již vytvořili v pojišťovně incident a slouží pouze k aktualizaci zápisu denního záznamu.
  • V přehledu majitelů a zvířat je přidán příznak, zda je pacient pojištěn u pojišťovny PetExpert.
  • Provedeno několik drobných úprav a doplnění některých stávajících částí programu.

Informační systém pro veterinární lékaře

Obchodní zástupci, systémová podpora, licence

Z provozních důvodů bude ve dnech 28.7.2020 dostupná podpora programu WinVet pouze na tel. čísle 602 534 292 (Jan Šindelář).
Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

 

Technická podpora v pracovní dny 9-16 hodin - v jiný čas po předchozí domluvě.

Ing. Jaroslav Matoušek
tel.: 702 179 486, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Jan Šindelář

tel.: 602 534 292, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Žádosti o prodloužení licencí posílejte prosím emailem, ve kterém uveďte IČO, způsob platby a případné využití VIP bodů (Noviko, SG-Vet). Děkujeme.
Upozornění - použití Norbrook bodů není v současné době možné!