Novinky
  • Aplikace rozhraní eKasa (slovenská verze) pro elektronické pokladny Elcom - eKasa. Pokud jste doposud používali elektronickou pokladnu Elcom a chcete ji dále používat, musíte si stávající nechat upgradovat na systém eKasa nebo pořídit novou. Nastavení komunikace programu WinVet s elektronickou pokladnou se provádí v nastavení programu.
    Pokud jste jste uživateli fiskální tiskárny Varos TM4000, firma momentálně čeká na certifikaci zařízení a aplikace rozhraní eKasa bude do programu aplikováno v nejbližší době.
  • Provedeno několik drobných úprav a doplnění některých stávajících částí programu.

Informační systém pro veterinární lékaře

Obchodní zástupci, systémová podpora, licence

Z provozních důvodů bude ve dnech 28.7.2020 dostupná podpora programu WinVet pouze na tel. čísle 602 534 292 (Jan Šindelář).
Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

 

Technická podpora v pracovní dny 9-16 hodin - v jiný čas po předchozí domluvě.

Ing. Jaroslav Matoušek
tel.: 702 179 486, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Jan Šindelář

tel.: 602 534 292, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Žádosti o prodloužení licencí posílejte prosím emailem, ve kterém uveďte IČO, způsob platby a případné využití VIP bodů (Noviko, SG-Vet). Děkujeme.
Upozornění - použití Norbrook bodů není v současné době možné!