Novinky
  • V modulu PetPasy doplněna možnost registrace zvířat označených čipem i bez vystaveného pasu. Výběr takových zvířat proběhne po zaškrtnutí volby 'Vybrat k odeslání i záznamy obsahující pouze čip', po zaškrtnutí budou vybrány záznamy zvířat obsahující údaje petpasu ale i záznamy v nichž je vyplněn pouze čip bez údajů petpasu. Odeslání pak probíhá stejným způsobem jako doposud. Pokud zvířeti s registrovaným čipem doplníte údaje petpasu, budou po opětovném odeslání jeho údaje v registru zaktualizovány a číslo pasu doplněno.
  • V kartě pacienta u čísla smlouvy doplněno tlačítko pro odeslání žádosti o založení smlouvy v pojišťovně PetExpert. Pokud není číslo smlouvy vyplněno, je vedle pole na zadání čísla smlouvy tlačítko pro odeslání žádosti o založení smlouvy na pojišťovnu PetExpert. Po jeho stisknutí jsou zkontrolovány zadané údaje. Pokud jsou všechny požadované údaje vyplněny, zobrazí se informace se seznamem dat odesílaných na pojišťovnu. Po jeho odsouhlasení dojde k založení nové smlouvy a doplnění jejího čísla do karty pacienta. V tuto chvíli ještě není smlouva aktivovaná. K aktivaci dojde po doplnění některých údajů, které nejsou v programu winvet evidovány majitelem zvířete a úhradě první platby pojistného majitelem. Majitel tyto údaje může doplnit doma, na jeho email zadaný v žádosti dojde link na webovou stránku, nebo toto může udělat i v ordinaci a to po stisku tlačítka pro zobrazení informací o smlouvě. Na zobrazeném dialogu je tlačítko 'Aktivovat smlouvu' po jehož stisku se spustí link a je zobrazena rozpracovaná smlouva.
  • Provedeno několik drobných úprav a doplnění některých stávajících částí programu.

Informační systém pro veterinární lékaře

Obchodní zástupci, systémová podpora, licence

Z provozních důvodů bude ve dnech 28.7.2020 dostupná podpora programu WinVet pouze na tel. čísle 602 534 292 (Jan Šindelář).
Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

 

Technická podpora v pracovní dny 9-16 hodin - v jiný čas po předchozí domluvě.

Ing. Jaroslav Matoušek
tel.: 702 179 486, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Jan Šindelář

tel.: 602 534 292, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Žádosti o prodloužení licencí posílejte prosím emailem, ve kterém uveďte IČO, způsob platby a případné využití VIP bodů (Noviko, SG-Vet). Děkujeme.
Upozornění - použití Norbrook bodů není v současné době možné!